Kvalitní a rychlá kamionová doprava

O firmě A C S TRANS, spol. s r. o.

Naše firma se sídlem v Kouřimi zajišťuje komplexní služby v oblasti přepravy automobilů v rámci celé České republiky a Evropské unie.

Historie firmy

Vznik firmy A C S, spol. s r. o. se datuje k roku 1992, kdy byla založena společenskou smlouvou v Praze. Zpočátku byla firma A C S, spol. s r. o. elektrotechnickou firmou a zabývala se nákupem a prodejem zboží, výrobou, montáží a opravami výrobků spotřební elektroniky. Po mnoha úspěšných letech se majitel firmy, pan Zahradníček, z důvodu odchodu do důchodu rozhodl firmu prodat.

Firmu A C S s.r.o. roku 2007 koupilo sdružení dvou fyzických subjektů, Roman Zámiš - autodoprava a Roman Polák – autodoprava. Na trh se společnost uvedla pod názvem A C S TRANS, spol. s r.o.

Dne 4. 1. 2008 se společnost stala dopravní firmou a od roku 2011 se specializuje čistě na silniční dopravu.

Současní majitelé se věnují dopravě od roku 2000, kdy začínali se dvěma kamiony. V současné době je firmou A C S TRANS, spol. s r. o. používáno 29 kamionů převážně značek Mercedes-Benz a DAF.

Při dopravě nákladu vždy bereme ohled na jeho povahu a maximálně se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Naše vozidla odpovídají nejpřísnějším ekologickým limitům v souladu s normou ISO 14001:2004 a ekologickou normou EURO 5. Vozový park pravidelně rozšiřujeme v souladu s nejnovějšími trendy dopravních technologií. Samozřejmostí v našich kamionech je satelitní systém GPS, který umožňuje zákazníkům přehled o poloze a přibližné doby dodání jejich zboží. Klademe velký důraz na profesionalitu a bezpečnost - řidiči v naší firmě se zúčastňují pravidelných školení a přezkoušení, které zaručují jejich odbornou způsobilost. Garantujeme pojištění přepravovaného nákladu podle úmluvy CMR, proti škodám, ke kterým může při přepravě dojít.

Pokud hledáte dopravce pro přepravu automobilů, společnost A C S Trans, s r. o. je tu právě pro Vás!

ACS TRANS - o firmě

Rychlý kontakt

Provozovna + korespondenční(dodací) adresa:

Polepská 867, 280 02 Kolín

Sídlo společnosti:

Čsl.Armády 514,281 61 Kouřim

321 677 779

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MAPKA ACS TRANS
Podrobné kontaktní informace

Kontaktní formulář

  1. Jméno a příjmení:(*)
    Prosím napište Vaše jméno.
  2. E-mail:(*)
    Vyplňte Váš email.
  3. Váš text:(*)
    Bez textu formulář nelze odeslat!